Czas realizacji

W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny – Asia 798 037 660 lub mailowy sklep@4stronysmaku.pl – pomogę Ci.
Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz na adres email informację od nas z podziękowaniem za przyjęte zamówienie. Wtedy też rozpoczynamy proces jego realizacji. W zależności od wybranego przez Ciebie sposobu płatności czekamy na zaksięgowanie płatności (Przelewy24 robią to w kilka minut po złożeniu zamówienia). Przy wybraniu dostawy kurierem czas otrzymania przesyłki nie przekracza 48 godzin (w zależności od adresu dostawy, warunków pogodowych, czy dniu złożenia zamówienia, ponieważ kuriery nie pracują w weekendy).

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie. Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Formy płatności

Płatność elektroniczna – Przelewy24 – wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
Formy płatności

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj do 48 godzin od momentu nadania w dni robocze. Przesyłki są odbierane z magazynu przez kuriera ok godz. 15.00 w dni robocze (poniedziałek-piątek) i wtedy dostawa następuje następnego dnia roboczego (w przypadku jeśli płatność wpłynie w piątek po godzinie 15.00 przesyłka jest przygotowana do wysłania w poniedziałek, a dotrze do Zamawiającego we wtorek).
Koszty dostawy

+48 798 037 660 Poniedziałek - piątek 09.00 - 17.00
Darmowa dostawa Dla zakupów powyżej 250 PLN
Wysyłka w ciągu 24h