Formy płatności

W razie pytań proszę skontaktuj się ze mną: Asia 798 037 660 – z przyjemnością doradzę ?
W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia.
  • Przelew możesz zrealizować przez Internet lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki – jest możliwa przy wyborze rodzaju dostawy.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy: system płatności Przelewy24, gdzie cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie, ponieważ posiadamy aktywny certyfikat bezpieczeństwa SSL. Po zatwierdzeniu zamówienia w koszyku i wyborze formy płatności zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. – wybierasz swój bank, gdzie po zalogowaniu będą już widoczne dane i kwota do przelewu. Zatwierdzając je dokonujesz zapłaty za wybrane produkty. Można także dokonać opłaty kartą płatniczą: VISA, MasterCard, Diners Club, JCB lub PolCard.

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

  • ePrzelewy – lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.
  • karta płatnicza – VISA, MasterCard, Diners Club, JCB lub PolCard

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

+48 798 037 660 Poniedziałek - piątek 09.00 - 17.00
Darmowa dostawa Dla zakupów powyżej 250 PLN
Wysyłka w ciągu 24h