FORGOT YOUR DETAILS?

Czas realizacji zamówienia

W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny – 798 037 660 lub mailowy sklep@4stronysmaku.pl  – pomogę 🙂

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz na adres email informację od nas z podziękowaniem za przyjęte zamówienie. Wtedy też rozpoczynamy proces jego realizacji. W zależności od wybranego przez Ciebie sposobu płatności czekamy na zaksięgowanie płatności (Przelewy24 robią to w przeciągu 15-30min). Przy wybraniu dostawy kurierem lub wyborem dostawy na terenie Warszawy czas otrzymania przesyłki nie przekracza 48 godzin. Przy wysyłce Pocztą Polską może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Na Twój adres email na bieżąco będą przesyłane informacje o stanie realizacji Twojego zamówienia.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

 

Dostępność produktów

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie. Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Formy płatności

Płatność elektroniczna – Przelewy24 – wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

» formy płatności

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj do 48 godzin od momentu nadania w dni robocze. Przesyłki są odbierane z magazynu przez kuriera ok godz. 15.00 w dni robocze (poniedziałek-piątek) i wtedy dostawa następuje następnego dnia roboczego (w przypadku jeśli płatność wpłynie w piątek po godzinie 15.00 przesyłka jest przygotowana do wysłania w poniedziałek, a dotrze do Zamawiającego we wtorek).

» koszty dostawy

TOP