Wódka bezalkoholowa

Alkohol to jeden z najczęściej spożywanych napojów na świecie. W Polsce przez długi czas najpopularniejszym trunkiem była wódka. Stawiano ją na stołach nie tylko na imprezach weselnych, ale i uroczystych galach. Tuż za nią znajdowały się wina, piwa oraz likiery. Od pewnego czasu można jednak zauważyć, że rynek alkoholi 0% rośnie w siłę, a jednym z tego przykładów jest duża popularność, jaką cieszy się wódka bezalkoholowa.
czytaj więcej

Wódka 0% dla abstynentów i nie tylko

Impreza bez alkoholu? Cóż, dla niektórych to nic nowego. Kierowcy, kobiety w ciąży czy karmiące piersią, młodzież przed 18 rokiem życia, osoby przyjmujące leki czy po prostu abstynenci z wyboru muszą obejść się smakiem oraz zadowolić drinkiem bezalkoholowym lub innym napojem. Warto jednak zauważyć, że od pewnego czasu notuje się większą sprzedaż alkoholu 0% w Polsce. Co stanowi tego przyczynę? Na pewno jednym z czynników przyczyniających się do tej sytuacji, jest rosnąca liczba osób niepijących. Nie chodzi już tylko o przeciwwskazania, a o świadomy wybór i zdrowy styl życia. Dochodzi do tego również kaloryczność. Wódka bezalkoholowa kontra ta tradycyjna to spora różnica w dawce kalorii, podobnie jak w przypadku innych trunków 0%.
Rynek trunków bezalkoholowych jest zróżnicowany, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wódka 0, piwa oraz wina bezalkoholowe mają już spore grono fanów. O ile piwa czy wina 0% nikogo nie dziwią, o tyle wódka bezalkoholowa wciąż wzbudza nieco więcej emocji. Chodzi głównie o wątpliwości na temat jej smaku, aromatu i składu.

Jak smakuje wódka bezalkoholowa?

Producenci trunków 0% dokładają wszelkich starań, aby ich smak oraz aromat nie odbiegały od tych, które znamy ze spożycia tradycyjnych alkoholi. Wiele osób myśli, że wódka 0% smakuje po prostu jak woda. Jednak jeśli przyjrzymy się propozycjom zagranicznych marek, zauważymy, że smak i aromat tego typu wódki jest faktycznie porównywalny z tym, co oferuje tradycyjna wódka.

Zazwyczaj w składzie wódka bezalkoholowa ma wyraźne nuty mentolowe, jak i np. warzywne czy roślinne, co wzbogaca jej smak. Co więcej, jeden z producentów zdecydował się dodać do swojego produktu substancję, która ma za zadanie wywołać uczucie palenia w przełyku oraz „rozlewającego się” ciepła po ciele. Dokładnie tak, jak robi to tradycyjna wódka. Plusem trunku 0% będzie również to, że jest on wolny od glutenu. Oczywiście wódka bezalkoholowa cena, skład i aromat może mieć różny, w zależności od danego producenta.

Wódka bezalkoholowa cena

Alkohol 0% to świetna alternatywa na wszelkiego rodzaju imprezy, jak i na przykład dla państwa młodych, którzy chcą uniknąć upojenia alkoholowego podczas przysiadania się do stolików gości weselnych. W przypadku trunku, jakim jest wódka bezalkoholowa cena zazwyczaj odbiega od kosztów zakupu standardowej wersji. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka propozycji wódki 0%, a ich ceny w porównaniu z cenami wódki 40%, są sporo większe. Wraz z rozwinięciem się rynku oraz rosnącymi potrzebami na tego typu alkohol, z pewnością zarówno jego cena, jak i dostępność będą lepsze.

Przepraszamy za chwilowy brak asortymentu. Towar w dostawie.

+48 798 037 660 Poniedziałek - piątek 09.00 - 17.00
Darmowa dostawa Dla zakupów powyżej 250 PLN
Wysyłka w ciągu 24h