O nas

O nas

Świat otacza nas wieloma kolorami, pobudza nasze zmysły pięknymi widokami i zachęca do poznawania coraz to nowych jego stron i różnorodności smaków.
Czym jest smak? Dla smakosza to nie tylko jego podstawowe rodzaje: słodki, słony, kwaśny i gorzki oraz dodany jako 5 – umami (wykrywa obecność kwasu glutaminowego, składnika większości białek, wyczuwalny np. w pomidorach).
Poznawanie nowych smaków jest bardzo ciekawe. Próbujemy nowych potraw różnych kuchni, łączymy w domowej kuchni znane i nowe smaki.. Zdarza się, że wracamy z podróży i przywozimy ze sobą tęsknotę za poznanymi „smaczkami”.. Czasami już myśląc albo patrząc z daleka na naszą ulubioną potrawę „jemy ją oczami” – czujemy zapachy, marzymy o pierwszym kęsie, nawet bez próbowania jej czujemy błogość.

Niewinne wina 0%

Niewinne wina 0%

Nasza propozycja to Niewinne wina bez alkoholu.
Chcemy zaproponować Ci spróbowanie szczepowych win bezalkoholowych, które będą dopełnieniem zdrowego trybu życia. Powstają z naturalnego wina, w wyniku procesu dealkoholizacji i zawierają niewielką ilość alkoholu od 0% do 0,5%, to jest tyle ile mniej więcej znajduje się w naszych żołądkach.

Mogą je pić przyszłe i karmiące mamy, kierowcy, osoby uprawiające czynnie sport, a także osoby na diecie ze względu na niewielką ilość kalorii – średnio ok. 20kcal na lampkę wina.

Dołączyliśmy do oferty drinki bezalkoholowe – spróbuj jak świetnie smakuje aperitif Martini Vibrante albo dobrze schłodzony szampan bezalkoholowy. W pewnym momencie zaskoczeniem był gin bez alkoholu, whisky czy wódka bezalkoholowa. Teraz dołączamy kolejne propozycje – zapraszamy Cię do degustacji.

Gwarancja najwyższej jakości

Gwarancja najwyższej jakości

Dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo byli zadowoleni z naszych propozycji, a oferowany towar był najwyższej jakości, a zamówienia były realizowane jak najszybciej.
Czekamy na Państwa opinie i jesteśmy otwarci na nowe pomysły i współpracę.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: kontakt@4stronysmaku.pl
lub telefonicznie pod numerem: +48 798 037 660.

+48 798 037 660 Poniedziałek - piątek 09.00 - 17.00
Darmowa dostawa Dla zakupów powyżej 250 PLN
Wysyłka w ciągu 24h