FORGOT YOUR DETAILS?

O nas

Świat otacza nas wieloma kolorami, pobudza nasze zmysły pięknymi widokami i zachęca do poznawania coraz to nowych jego stron i różnorodności smaków.

Czym jest smak? Dla smakosza to nie tylko jego podstawowe rodzaje: słodki, słony, kwaśny i gorzki oraz dodany jako 5 – umami (wykrywa obecność kwasu glutaminowego, składnika większości białek, wyczuwalny np. w pomidorach).

Poznawanie nowych smaków jest bardzo ciekawe. Próbujemy nowych potraw różnych kuchni, łączymy w domowej kuchni znane i nowe smaki.. Zdarza się, że wracamy z podróży i przywozimy ze sobą tęsknotę za poznanymi „smaczkami”.. Czasami już myśląc albo patrząc z daleka na naszą ulubioną potrawę „jemy ją oczami” – czujemy zapachy, marzymy o pierwszym kęsie, nawet bez próbowania jej czujemy błogość.

Pomysł, który pojawił się u nas wraz z rozmyślaniami o smakach to przedstawianie coraz to nowych, ciekawych i niecodziennych produktów z różnych regionów Polski oraz innych stron świata. Najważniejszy jest dla nas naturalny proces wytwarzania produktów i oczywiście ciekawe doznania smakowe. Chcemy zaproponować Państwu podróż po różnorodności naturalnych smaków z różnych kultur. Na początek nasza smaczna wyprawa skierowała się do słonecznej Italii..

 

Nasza kolejna propozycja to Niewinne wina 0% alkoholu.                                                                             Chcemy zaproponować Wam spróbowanie szczepowych win bezalkoholowych, które będą dopełnieniem zdrowego trybu życia. Powstają z naturalnego wina, w wyniku procesu dealkoholizacji i zawierają niewielką ilość alkoholu do 0,5%, to jest tyle ile w naszych żołądkach. Mogą je pić przyszłe i karmiące mamy, kierowcy, osoby uprawiające czynnie sport, a także osoby na diecie ze względu na niewielką ilość kalorii – średnio ok. 20kcal.

Dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo byli zadowoleni z naszych propozycji, a oferowany towar był najwyższej jakości, a zamówienia były realizowane jak najszybciej.

Czekamy na Państwa opinie i jesteśmy otwarci na nowe pomysły i współpracę.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: kontakt@4stronysmaku.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 798 037 660

TOP